portal osiedli, dzielnic i miast

Kraków - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Komunikacja » Forum » Przewóz osób Kraków busy autokary wesele wycieczki
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Przewóz osób Kraków busy autokary wesele wycieczki

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
julitaska 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Kwi 06, 2018 13:20
Posty: 1
Skąd: kraków

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 13:23    Temat postu: Re: Przewóz osób Kraków busy autokary wesele wycieczki

Jak organizowałam wesele to skorzystałam z usług tej firmy http://transport-oes.pl. Ona zorganizowała mi samochód do ślubu oraz organizowała transport dla gości. I wszystko wyszło fantastycznie.
krysiamysiak 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Maj 06, 2019 10:05
Posty: 1
Skąd: Krakówa

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 10:08    Temat postu: Re: Przewóz osób Kraków busy autokary wesele wycieczki

Ja spokojnie mogę polecić firmę http://ajmtransport.pl/. Organizowałam z nimi kilka razy transport i zawsze wszystko było ok. Są rzetelni i słowni. Mają dobre pojazdy, czyste i sprawne. A kierowcy jeżdżą bezpiecznie i nigdy się nie spóźnili
kaskaciers 
   

Nowy na forum


Dołączył: Wto Cze 04, 2019 10:33
Posty: 1
Skąd: Krakówa

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 10:37    Temat postu: Re: Przewóz osób Kraków busy autokary wesele wycieczki

Jeżeli o chodzi o transport osób to spokojnie mogę polecić tą firmę https://ajmtransport.pl/. Korzystałam z ich usług kilkakrotnie organizując obozy dla dzieciaków. Zawsze bardzo rzetelnie podchodzą do klienta. Mają dobra bazę sprzętową. Kierowcy są tez kontaktowi, uprzejmi i znają się na swojej pracy.Polecam
madziamadziawi 
   

Nowy na forum


Dołączył: Wto Wrz 24, 2019 11:13
Posty: 1
Skąd: Krakowa

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 11:17    Temat postu: Re: Przewóz osób Kraków busy autokary wesele wycieczki

Dziękuję wszystkim za namiary na firmę AJM Transport. Ostatnio organizowałam wyjazd z wycieczką zagraniczna do Oświęcimia i firma z którą miałam ustalony transport mnie wystawiła do wiatru. Na ale w AJM stanęli na wysokości zadania i szybko zorganizowali mi transport luksusowym autokarem. Wszystko skończyło się pozytywnie
edijuh 
   

Zaglądajacy


Wiek: 43
Dołączył: Pon Gru 02, 2019 13:37
Posty: 16
Skąd: edijuh

PostWysłany: Pon Gru 02, 2019 13:39    Temat postu: Re: Przewóz osób Kraków busy autokary wesele wycieczki

hejka
julkabell 
   

Początkujacy


Wiek: 50
Dołączył: Pią Gru 20, 2019 21:57
Posty: 7
Skąd: julkabell

PostWysłany: Pią Gru 20, 2019 22:00    Temat postu: Re: Przewóz osób Kraków busy autokary wesele wycieczki

sdvc
busowujac 
   

Nowy na forum


Dołączył: Wto Cze 09, 2020 12:27
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Cze 09, 2020 12:34    Temat postu: Re: Przewóz osób Kraków busy autokary wesele wycieczki

Świetny temat. Często korzystam z wynajmu busów bo zajmuję się organizacją wieczorów kawalerskich. Busy strasznie mi się przydają do wożenia ludzi pomiędzy różnymi miejscówkami.
mirmirmasz 
   

Nowy na forum


Wiek: 39
Dołączył: Śro Wrz 02, 2020 9:27
Posty: 3
Skąd: Krakow

PostWysłany: Śro Wrz 02, 2020 9:29    Temat postu: Re: Przewóz osób Kraków busy autokary wesele wycieczki

My tez korzystaliśmy z busów z AJM Transport podczas naszego wesela. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo miła pani w biurze poradziła nam jak zorganizować całą akcję od strony logistycznej. Podstawili wygodne busy w kilku miejscach. Tak że każdy miał blisko do domu. Polecam
dominiczkakar 
   

Nowy na forum


Wiek: 37
Dołączył: Czw Wrz 03, 2020 14:30
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2020 14:32    Temat postu: Re: Przewóz osób Kraków busy autokary wesele wycieczki

Podczas naszego wesela korzystaliśmy z usług AJM Transport. I nie mamy żadnych zastrzeżeń, goście również. Mają komfortowe pojazdy, są rzetelni i punktualni. Wszystko było ok
Robert7979 
   

Forum Ekspert


Wiek: 35
Dołączył: Czw Lip 16, 2020 11:43
Posty: 476
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2020 8:08    Temat postu: Re: Przewóz osób Kraków busy autokary wesele wycieczki

Jaka cena ?

---
Pompa ciepła
rino29 
   

VIP


Wiek: 42
Dołączył: Pon Sie 21, 2017 11:59
Posty: 544
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lip 12, 2021 14:27    Temat postu: Re: Przewóz osób Kraków busy autokary wesele wycieczki

Pracuje w Holandii od wielu lat i w moim przypadku korzystam wyłącznie z usług https://www.efectbus.pl/trasy/ . Jest to firma, która oferuje przewóz busami do Niemiec, Holandii oraz Belgii.
dominika123 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 31
Dołączył: Pon Cze 10, 2019 13:26
Posty: 223
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 13:11    Temat postu: Re: Przewóz osób Kraków busy autokary wesele wycieczki

na wesele polecicie kogos w takim razie?



_____________________
https://www.fao.pl/chcesz-wspanialych-zdjec-slubnych-znajdz-fotografa-z-prawdziwego-zdarzenia
kasiakowa06 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Pon Cze 10, 2019 14:36
Posty: 455
Skąd: szczecin-pogodno

PostWysłany: Czw Cze 09, 2022 12:56    Temat postu: Re: Przewóz osób Kraków busy autokary wesele wycieczki

bethek napisał:
Tylko dobrze by było, gdyby busiarze inwestowali trochę w samochody, bo niektóre to prawdziwe klekoty.


Warto również sprawdzić czy maja wykupione ubezpieczenie?!!!

Polecam do przeczytania ciekawy artykuł https://www.satis.com.pl/polisa-ocp/
adrianna.cz 
   

Forumowicz


Wiek: 34
Dołączył: Wto Sty 16, 2018 18:17
Posty: 102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 29, 2022 11:46    Temat postu: Re: Przewóz osób Kraków busy autokary wesele wycieczki

Może kiedyś mi się przyda
MariannaT 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Kwi 16, 2023 17:44
Posty: 9
Skąd: PL

PostWysłany: Nie Kwi 16, 2023 17:46    Temat postu: Re: Przewóz osób Kraków busy autokary wesele wycieczki

Zdecydowanie tak.
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Kraków

  

osiedla Krakowa:

  Aleja Kijowska Angel City Angel Plaza Apartamenty Kaskada Apartamenty Na Wierzchowinach 5 Apartamenty Pasternik Apartamenty Pod Magnoliami Apartamenty Przy Bulwarze Apartamenty Śródmieście - Łepkowskiego Apartamenty Wieniawski Atrium Verde Avangarda Biała Polana Bociana domowe pielesze Bocianie Gniazdo Bohomolca (Dom Bud) Bohomolca 1,3,5,7,9,11 (DOM-BUD) Bronowice Residence Brzoskwiniowa Bursztynowy Dom Cegielniana Residence Chełmońskiego City Park Cystersów Cztery Domy Dąbie Park Dom Pod kopcem Dożynkowa Elka Enklawa Łagiewnicka Enklawa na Woli Enklawa Prądnika Enklawa Twardowskiego Europejskie Fabryka Czekolady Fajny Dom Familijne Gant na Olszy Garden Residence Grota Roweckiego (Fronton) Halszki 28 Kamienica Nova Kapelanka / Brożka Kapelanka 6a Kijowska K. Wielkiego (Leopard) Klonowica (Wawel Service) Kłosowskiego 24 Krakowskie Przedmieście Krakowskie Wzgórza Ks. St. Pawlickiego Kuźnica Kołłątajowska Lea Residence Ludwinów Magnolie Malwy Mała Góra Mały Płaszów 4 Mały Płaszów 8 Mały Przewóz Melanitta Apartments Millenia Fort MojeM2 Mozarta Mój Dom Myśliwska Nad Wilgą Natansona Nordic House Nowe Dąbie (BRE.locum) Nowe Dąbie (SEMACO) Nowe Kliny Zacisze Nowy Przewóz Nowy Żabiniec Ogrody Żabińca Ogród Płaszów Osiedle Rodzinne Pasternik Plejady Pod Dębami Pod Fortem Polana Żywiecka - Apartamenty Prądnik Park Przemysłowa 15 Przy Parku Pszenna 5 Reduta Reduta 25 Rezydencja Focha Rua Bonita Salwator City Sentopark (Invest Park) Słoneczna Macedonia Słoneczne Miasteczko Słoneczne Wzgórze Słoneczny Dom Słoneczny Zakątek Start City Stella Nova Studio Art Deco Szwai Szylinga Śliczna Tarasy na Woli Tarasy Verona Torre Verona Trzy Ogrody Twardowskiego (Leopard) Twoje m Ugorek Ukryte Pragnienia Villa Galicja Villa przy Sapiehy Villa Rejtana 4 Ville pod Sikornikiem Walerego Sławka Wielicka Park Wierzbowa (Leopard) Wileńska 4 Willa Sowiniec Wiślane Tarasy Włoska 8A, 8B Wrocławska 80 Wyspiański Park Wzgórze Aleksandry Za Fortem Zachodnia 21 Zaczarowany Młyn Zielona Galicja Zielony Mostek Zielony Ruczaj Zielony Zakątek Zielony Złocień Złocień Złota Brama Złotych Orłów Żabiniec 6

dzielnice Krakowa:

  Bieńczyce Bieżanów-Prokocim Bronowice Czyżyny Dębniki Grzegórzki Krowodrza Łagiewniki-Borek Fałęcki Mistrzejowice Nowa Huta Podgórze Podgórze Duchackie Prądnik Biały Prądnik Czerwony Stare Miasto Swoszowice Wzgórza Krzesławickie Zwierzyniec

W REGIONIE:
Bochnia Chrzanów Kraków Nowy Sącz Nowy Targ Olkusz Oświęcim Tarnów Wieliczka Zakopane

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama