portal osiedli, dzielnic i miast

Kraków - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Kocham - Kraków » Forum » Przedszkole na Ruczaju
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Przedszkole na Ruczaju

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
bobuilder 
   

Nowy na forum


Wiek: 36
Dołączył: Śro Sie 12, 2015 10:39
Posty: 4
Skąd: Krakowa

PostWysłany: Śro Sie 12, 2015 10:55    Temat postu: Przedszkole na Ruczaju

Witam,
czy moglibyście polecić mi jakieś przedszkole w tej dzielnicy. Widzę że to młode osiedle i dzieci nie brakuje, więc do publicznego przedszkola nie ma szans się dostać.

Pozdrawiam
wesolykid 
   

Nowy na forum


Wiek: 35
Dołączył: Śro Sie 12, 2015 10:56
Posty: 1
Skąd: Krk

PostWysłany: Śro Sie 12, 2015 11:05    Temat postu: Re: Przedszkole na Ruczaju

Od siebie polecam jedną z trzech placówek sieci przedszkoli Happy Kids zlokalizowany w okolicy. Można wybrać jedną z lokalizacji w zależności od miejsca zamieszkania bądź profilu jakiego się poszukuje.

1. Przedszkole Sportowo-Językowe, Os. Europejskie - ul. Dr. Jana Piltza 41
2. Przedszkole Artystyczno-Językowe, Ruczaj - Kapelanka, ul. Lipińskiego 5a
3. Przedszkole Sportowo-Językowe, Ruczaj - Czerwone Maki, ul. Czerwone Maki 46

Pozdrawiam serdecznie,
identyf 
   

Nowy na forum


Wiek: 34
Dołączył: Czw Sie 20, 2015 11:37
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 20, 2015 11:49    Temat postu: Re: Przedszkole na Ruczaju

Będę musiał zapytać o opinie swoją pociechę Wink
jento12 
   

Początkujacy


Wiek: 37
Dołączył: Sob Gru 05, 2015 20:38
Posty: 8
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 06, 2015 23:59    Temat postu: Re: Przedszkole na Ruczaju

Przedszkole Artystyczno-Językowe podobno cieszy się dobrą opinią
caredward 
   

Bywalec


Wiek: 49
Dołączył: Pią Paź 02, 2015 21:47
Posty: 49
Skąd: Zaspa

PostWysłany: Pią Kwi 15, 2016 19:40    Temat postu: Re: Przedszkole na Ruczaju

Jeszcze jest Przedszkole Niepubliczne p.w. Matki Bożej Brzemiennej na Ruczaju w Krakowie
miki789 
   

VIP


Wiek: 40
Dołączył: Pią Gru 04, 2015 15:26
Posty: 560
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 8:52    Temat postu: Re: Przedszkole na Ruczaju

Z mojej strony mogę polecić www.przedszkolefairplay.pl na Domagały 45. . Bardzo miłe miejsce, dobrze zorganizowane, grupy nie są duże, fajne dodatkowe zajęcia, ogólnie naprawdę miłe miejsce.
Pinko33 
   

Stały bywalec


Wiek: 29
Dołączył: Śro Sty 08, 2020 8:23
Posty: 51
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Mar 27, 2020 19:17    Temat postu: Re: Przedszkole na Ruczaju

Mi jak zginęła chłopięca czapka do chrztu z daszkiem w tym przedszkolu, to Panie bardzo szybko pomogły mi ją znaleźć.
emeraldlady 
   

Początkujacy


Wiek: 31
Dołączył: Czw Kwi 16, 2020 9:42
Posty: 6
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2020 9:46    Temat postu: Re: Przedszkole na Ruczaju

Mieszkaliśmy swego czasu na Chmieleńcu i tam były całkiem dobre przedszkola Smile Niektóre z elementami Montessori Smile
Deptak77 
   

VIP


Wiek: 32
Dołączył: Pią Paź 11, 2019 15:40
Posty: 559
Skąd: Myślenice

PostWysłany: Wto Paź 13, 2020 13:52    Temat postu: Re: Przedszkole na Ruczaju

Zarówno mój syn, jak i córka chodzili do Smoczej Doliny. Fajne w przypadku tego przedszkola jest to, że mieści się ono z dala od zgiełku dużego miasta. Ogród, podobnie jak i sale są naprawdę zadbane. Poza tym dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach w różnymi specjalistami chociażby od terapii zajęciowej, czy logopedii.
rino29 
   

VIP


Wiek: 42
Dołączył: Pon Sie 21, 2017 11:59
Posty: 544
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 8:54    Temat postu: Re: Przedszkole na Ruczaju

Czy Wy również macie problem z pampersami Waszego dziecka? Jakiś czas temu natrafiłem na fantastyczną ofertę na stronie, gdzie zamówiłem kosz na zużyte pieluchy w naprawdę rozsądnej cenie. Uważam, że produkt doskonale spełnia swoją rolę, polecam wszystkim zainteresowanym.
kasiakowa06 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Pon Cze 10, 2019 14:36
Posty: 455
Skąd: szczecin-pogodno

PostWysłany: Pon Cze 20, 2022 12:04    Temat postu: Re: Przedszkole na Ruczaju

jento12 napisał:
Przedszkole Artystyczno-Językowe podobno cieszy się dobrą opinią


Brzmi dobrze - do takiego przedszkola bym chciała zapisać swoje pociechy!!!


____________________
https://www.polgloss.pl/w-jaki-sposob-tworzyc-banery-reklamowe-ktore-umozliwia-wieksza-sprzedaz/
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Kraków

  

osiedla Krakowa:

  Aleja Kijowska Angel City Angel Plaza Apartamenty Kaskada Apartamenty Na Wierzchowinach 5 Apartamenty Pasternik Apartamenty Pod Magnoliami Apartamenty Przy Bulwarze Apartamenty Śródmieście - Łepkowskiego Apartamenty Wieniawski Atrium Verde Avangarda Biała Polana Bociana domowe pielesze Bocianie Gniazdo Bohomolca (Dom Bud) Bohomolca 1,3,5,7,9,11 (DOM-BUD) Bronowice Residence Brzoskwiniowa Bursztynowy Dom Cegielniana Residence Chełmońskiego City Park Cystersów Cztery Domy Dąbie Park Dom Pod kopcem Dożynkowa Elka Enklawa Łagiewnicka Enklawa na Woli Enklawa Prądnika Enklawa Twardowskiego Europejskie Fabryka Czekolady Fajny Dom Familijne Gant na Olszy Garden Residence Grota Roweckiego (Fronton) Halszki 28 Kamienica Nova Kapelanka / Brożka Kapelanka 6a Kijowska K. Wielkiego (Leopard) Klonowica (Wawel Service) Kłosowskiego 24 Krakowskie Przedmieście Krakowskie Wzgórza Ks. St. Pawlickiego Kuźnica Kołłątajowska Lea Residence Ludwinów Magnolie Malwy Mała Góra Mały Płaszów 4 Mały Płaszów 8 Mały Przewóz Melanitta Apartments Millenia Fort MojeM2 Mozarta Mój Dom Myśliwska Nad Wilgą Natansona Nordic House Nowe Dąbie (BRE.locum) Nowe Dąbie (SEMACO) Nowe Kliny Zacisze Nowy Przewóz Nowy Żabiniec Ogrody Żabińca Ogród Płaszów Osiedle Rodzinne Pasternik Plejady Pod Dębami Pod Fortem Polana Żywiecka - Apartamenty Prądnik Park Przemysłowa 15 Przy Parku Pszenna 5 Reduta Reduta 25 Rezydencja Focha Rua Bonita Salwator City Sentopark (Invest Park) Słoneczna Macedonia Słoneczne Miasteczko Słoneczne Wzgórze Słoneczny Dom Słoneczny Zakątek Start City Stella Nova Studio Art Deco Szwai Szylinga Śliczna Tarasy na Woli Tarasy Verona Torre Verona Trzy Ogrody Twardowskiego (Leopard) Twoje m Ugorek Ukryte Pragnienia Villa Galicja Villa przy Sapiehy Villa Rejtana 4 Ville pod Sikornikiem Walerego Sławka Wielicka Park Wierzbowa (Leopard) Wileńska 4 Willa Sowiniec Wiślane Tarasy Włoska 8A, 8B Wrocławska 80 Wyspiański Park Wzgórze Aleksandry Za Fortem Zachodnia 21 Zaczarowany Młyn Zielona Galicja Zielony Mostek Zielony Ruczaj Zielony Zakątek Zielony Złocień Złocień Złota Brama Złotych Orłów Żabiniec 6

dzielnice Krakowa:

  Bieńczyce Bieżanów-Prokocim Bronowice Czyżyny Dębniki Grzegórzki Krowodrza Łagiewniki-Borek Fałęcki Mistrzejowice Nowa Huta Podgórze Podgórze Duchackie Prądnik Biały Prądnik Czerwony Stare Miasto Swoszowice Wzgórza Krzesławickie Zwierzyniec

W REGIONIE:
Bochnia Chrzanów Kraków Nowy Sącz Nowy Targ Olkusz Oświęcim Tarnów Wieliczka Zakopane

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama