portal osiedli, dzielnic i miast

Kraków - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Kocham - Kraków » Forum » Depilacja laserowa Kraków
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Depilacja laserowa Kraków

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
kasiakowa06 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Pon Cze 10, 2019 14:36
Posty: 455
Skąd: szczecin-pogodno

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 14:03    Temat postu: Re: Depilacja laserowa Kraków

Potwierdzam, że laser jest ekstra. Co prawda ja korzystałam z usług https://klinikazawodny.pl/lasery-i-urzadzenia/laser-vectus/ ale mogę potwierdzić, że to skuteczna metoda.
kaska999 
   

VIP


Dołączył: Pon Lis 09, 2015 19:53
Posty: 769
Skąd: Wawa

PostWysłany: Pią Paź 18, 2019 14:51    Temat postu: Re: Depilacja laserowa Kraków

W Krakowie tylko Vici Clinic przy św. Sebastiana Smile Polecam bo miałam okazję właśnie u nich robić zabiegi. Przemiła Pani Kasia zna się na rzeczy Smile A dzięki zabiegom laserem LightSheer Duet pozbyłam się zbędnego owłosienia.
ulabula 
   

Forumowicz


Wiek: 59
Dołączył: Pon Lis 10, 2014 15:02
Posty: 158
Skąd: wieliczki

PostWysłany: Śro Gru 18, 2019 11:41    Temat postu: Re: Depilacja laserowa Kraków

Moje pierwsze doświadczenia z depilacją laserową były dość negatywne. Pamiętam, ze kupiłam sobie grupona z serwisu z gruponami jak jeszcze były popularne. Była to depilacja ipl, nie dość, ze byla bolesna to jeszcze ni daje trwałych efektów oraz włosy odrastały.

Polecam za to light sheer, rok temu depilowałam tak okolice bikini, w tym roku chodzę natomiast na pachy:
https://www.estetica.pl/oferta/depilacja-laserowa/

Do tego salonu. Mają tam dobre urządzenie, które daje trwałe efekty a to jest przecież najważniejsze. Aby włoski nie odrastały.
elizaq 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Pią Sty 16, 2015 12:39
Posty: 297
Skąd: Różnie

PostWysłany: Śro Kwi 29, 2020 12:05    Temat postu: Re: Depilacja laserowa Kraków

Jestem obecnie po sesji zabiegów depilacji laserowej wykonywanej w Instytucie Bielenda:
https://instytut.bielenda.pl/oferta/depilacja-laserowa/#toggle-id-4

No i z perspektywy czasu mogę napisać tutaj, ze była to bardzo dobra decyzja. Wczesniej miałam problem z wrastajacymi włoskami no i z czarnymi kropkami bo mam dość mocne owłosienie na jasnym ciele. Aktualnie nie muszę już się zastanawiać czy się wygoliłam jak chcę wyjść z domu.

Najbardziej chyba obawiałam się bólu. Jednak nie było tak źle Zabieg nie jest całkowicie bezbolesny, jednak nie jest to ból ale powiedziałabym tutaj ze jest to raczej dyskomforr. Dla takiego dobrego rezultatu da się zdecydowanie wytrzymać!
mmirek 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Pon Lis 23, 2015 12:06
Posty: 342
Skąd: Polska

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2020 12:19    Temat postu: Re: Depilacja laserowa Kraków

Warto wybrać się na zabiegi depilacji laserowej. Z pewnością bardzo szybko docenicie komfort, jaki one dają. Ja wybrałam Vici Clinic w Krakowie i jestem zadowolona z efektów tych zabiegów. Obecnie oferują rabaty -50% na pierwszy zabieg.
daniel36Wilk12 
   

Nowy na forum


Wiek: 66
Dołączył: Sob Sty 23, 2021 17:35
Posty: 3
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Pon Lut 01, 2021 10:29    Temat postu: Re: Depilacja laserowa Kraków

Tak mnie interesuje czy korzystacie z gabinetów medycyny estetycznej. Ja chciałem skorzystać depilacja laserowa radom i usunąć sobie włoski, jednak nie wiem ile zabiegów wykupić. Wiem że należy ich zrobić kilka jednak ja mam dość mocny zarost i nie wiem dokładnie. Pani powiedziała, że min 4 jednak zobaczy po pierwszym zabiegu jaki będzie efekt. Czy wy korzystaliście z depilacji?
ikornel275 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Lip 28, 2021 11:17
Posty: 48
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią Sie 27, 2021 9:13    Temat postu: Re: Depilacja laserowa Kraków

Jeśli chodzi o klinik iw Krakowie to ja wam mogę polecić https://leaclinic.pl oni specjalizują się w dermatologii, medycynie estetycznej i chirurgii naczyniowej. To zespół specjalistów którzy o was zadbają. Polecam serdecznie to miejsce.
dominika123 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 30
Dołączył: Pon Cze 10, 2019 13:26
Posty: 223
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 13:30    Temat postu: Re: Depilacja laserowa Kraków

uwielbiam takie zabiegi kosmetyczne Smile



______________________
https://www.hobby-education.com.pl/zabiegi-upiekszajace-pielegnacyjne-w-gabinecie-kosmetycznym/
pieknyolek 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Śro Mar 13, 2019 12:55
Posty: 347
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2022 12:41    Temat postu: Re: Depilacja laserowa Kraków

W temacie zabiegów kosmetycznych warto przeczytać ciekawy artykuł https://www.fao.pl/zabiegi-kosmetyczne/
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Kraków

  

osiedla Krakowa:

  Aleja Kijowska Angel City Angel Plaza Apartamenty Kaskada Apartamenty Na Wierzchowinach 5 Apartamenty Pasternik Apartamenty Pod Magnoliami Apartamenty Przy Bulwarze Apartamenty Śródmieście - Łepkowskiego Apartamenty Wieniawski Atrium Verde Avangarda Biała Polana Bociana domowe pielesze Bocianie Gniazdo Bohomolca (Dom Bud) Bohomolca 1,3,5,7,9,11 (DOM-BUD) Bronowice Residence Brzoskwiniowa Bursztynowy Dom Cegielniana Residence Chełmońskiego City Park Cystersów Cztery Domy Dąbie Park Dom Pod kopcem Dożynkowa Elka Enklawa Łagiewnicka Enklawa na Woli Enklawa Prądnika Enklawa Twardowskiego Europejskie Fabryka Czekolady Fajny Dom Familijne Gant na Olszy Garden Residence Grota Roweckiego (Fronton) Halszki 28 Kamienica Nova Kapelanka / Brożka Kapelanka 6a Kijowska K. Wielkiego (Leopard) Klonowica (Wawel Service) Kłosowskiego 24 Krakowskie Przedmieście Krakowskie Wzgórza Ks. St. Pawlickiego Kuźnica Kołłątajowska Lea Residence Ludwinów Magnolie Malwy Mała Góra Mały Płaszów 4 Mały Płaszów 8 Mały Przewóz Melanitta Apartments Millenia Fort MojeM2 Mozarta Mój Dom Myśliwska Nad Wilgą Natansona Nordic House Nowe Dąbie (BRE.locum) Nowe Dąbie (SEMACO) Nowe Kliny Zacisze Nowy Przewóz Nowy Żabiniec Ogrody Żabińca Ogród Płaszów Osiedle Rodzinne Pasternik Plejady Pod Dębami Pod Fortem Polana Żywiecka - Apartamenty Prądnik Park Przemysłowa 15 Przy Parku Pszenna 5 Reduta Reduta 25 Rezydencja Focha Rua Bonita Salwator City Sentopark (Invest Park) Słoneczna Macedonia Słoneczne Miasteczko Słoneczne Wzgórze Słoneczny Dom Słoneczny Zakątek Start City Stella Nova Studio Art Deco Szwai Szylinga Śliczna Tarasy na Woli Tarasy Verona Torre Verona Trzy Ogrody Twardowskiego (Leopard) Twoje m Ugorek Ukryte Pragnienia Villa Galicja Villa przy Sapiehy Villa Rejtana 4 Ville pod Sikornikiem Walerego Sławka Wielicka Park Wierzbowa (Leopard) Wileńska 4 Willa Sowiniec Wiślane Tarasy Włoska 8A, 8B Wrocławska 80 Wyspiański Park Wzgórze Aleksandry Za Fortem Zachodnia 21 Zaczarowany Młyn Zielona Galicja Zielony Mostek Zielony Ruczaj Zielony Zakątek Zielony Złocień Złocień Złota Brama Złotych Orłów Żabiniec 6

dzielnice Krakowa:

  Bieńczyce Bieżanów-Prokocim Bronowice Czyżyny Dębniki Grzegórzki Krowodrza Łagiewniki-Borek Fałęcki Mistrzejowice Nowa Huta Podgórze Podgórze Duchackie Prądnik Biały Prądnik Czerwony Stare Miasto Swoszowice Wzgórza Krzesławickie Zwierzyniec

W REGIONIE:
Bochnia Chrzanów Kraków Nowy Sącz Nowy Targ Olkusz Oświęcim Tarnów Wieliczka Zakopane

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama