portal osiedli, dzielnic i miast

Kraków - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Komunikacja » Forum » Polecane warsztaty samochodowe
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Polecane warsztaty samochodowe

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Balley 
   

Zaglądajacy


Wiek: 38
Dołączył: Czw Mar 31, 2016 13:39
Posty: 14
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Sie 10, 2016 9:14    Temat postu: Polecane warsztaty samochodowe

Witam wszystkich, mógłby ktoś polecić warsztat samochodowy, gdzie faktycznie znają się na rzeczy. Szkoda mi czasu i pieniędzy na mechaników, którzy tylko udają, że naprawiają. Znalazłam listę takich serwisów http://www.iparts.pl/warsztaty/krakow,malopolskie,m,3.html - czy ktoś z Was zna któryś z nich? Z góry dzięki
Wentos 
   

Stały bywalec


Wiek: 50
Dołączył: Pią Kwi 08, 2016 19:21
Posty: 57
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sie 23, 2016 22:15    Temat postu: Re: Polecane warsztaty samochodowe

Niestety nie trafiłem jeszcze na idealny warsztat samochodowy, ale jakoś sobie radzę. Za to trafiłem na dobry sklep internetowy http://www.dipp.pl/ z wycieraczkami samochodowymi. Ich specjalność to płaskie wycieraczki do każdego typu samochodu, wysokiej jakości, za bardzo dobrą cenę, z natychmiastową wysyłką kurierem.
venice84 
   

Stały bywalec


Wiek: 32
Dołączył: Śro Sie 27, 2014 10:23
Posty: 97
Skąd: Ziemia!

PostWysłany: Śro Lis 30, 2016 13:53    Temat postu: Re: Polecane warsztaty samochodowe

ja jeżdżę do auto serwis wadowicka, bardzo profesjonalne podejście, brak nacinania na kasę co niestety w niektórych innych miejscach się zdarzało, w wakacje mi się klimatyzacja zepsuło i bardzo sprawnie zajęli się sprawą mimo że roboty zawsze mają nie mało- sprawny zespół i tyle
tom001 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Gru 05, 2016 12:34
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 12:41    Temat postu: Re: Polecane warsztaty samochodowe

venice84 napisał:
ja jeżdżę do auto serwis wadowicka, bardzo profesjonalne podejście, brak nacinania na kasę co niestety w niektórych innych miejscach się zdarzało, w wakacje mi się klimatyzacja zepsuło i bardzo sprawnie zajęli się sprawą mimo że roboty zawsze mają nie mało- sprawny zespół i tyle


Ja też tam jeżdżę i w pełni sie zgagadzam. Co więcej zawsze można podjechać na bezpłatny przegląd i dają kupon na myjnię jak przechowuje się u nich opony. Ceny jak najbardziej w porzadku.
Miro65m 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Gru 21, 2016 9:26
Posty: 3
Skąd: warszawa

PostWysłany: Wto Sty 03, 2017 12:03    Temat postu: Re: Polecane warsztaty samochodowe

a te kupony na myjnie ile warte

check my source
Mati001 
   

Nowy na forum


Wiek: 42
Dołączył: Czw Sty 12, 2017 13:19
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sty 12, 2017 13:22    Temat postu: Re: Polecane warsztaty samochodowe

Miro65m napisał:
a te kupony na myjnie ile warte

check my source


na www.twojmechanik.com czyli na ich stronce piszą, że 3 dychy, czyli wcale nie tak mało.
Baros451 
   

Początkujacy


Wiek: 43
Dołączył: Czw Lut 02, 2017 10:00
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Lut 02, 2017 10:01    Temat postu: Re: Polecane warsztaty samochodowe

a jaki według wasz jest najlepszy

read more
Adam94 
   

Nowy na forum


Wiek: 30
Dołączył: Pon Lut 27, 2017 0:19
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lut 27, 2017 0:53    Temat postu: Re: Polecane warsztaty samochodowe

Na wadowickąSmile miałem wymienianą zewnętrzną osłonę przegłuba. Auto było naprawione już następnego dnia, cena też w miarę rozsądkuSmile
_________________
Witam, jeśli poszukujesz mieszkania w krakowie polecam wpisywać w wyszukiwarce kraków mieszkania na sprzedaż , pojawi się tam dużo możliwości.
stefan443 
   

Początkujacy


Dołączył: Sob Maj 06, 2017 7:31
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Maj 06, 2017 7:35    Temat postu: Re: Polecane warsztaty samochodowe

a co to są za warsztaty

____________________________________
Pożyczki bez BIK
Kamila9 
   

Stały bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Śro Gru 07, 2016 21:21
Posty: 54
Skąd: Warszawa-Ochota

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 19:05    Temat postu: Re: Polecane warsztaty samochodowe

Przy okazji korzystania z myjni ręcznej w https://detalblysk.pl/oferta/myjnia-reczna-detailingowa odkryłam, że jest tam też mechanik. Nie tylko wyjechałam idealnie czystym autem, ale też skorzystałam z jego usług. I muszę przyznać, że zaskoczyła mnie terminowość, nie spotykana w innych warsztatach. Auto było do odbioru dokładnie o ustalonej godzinie.
oleszkowa 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Wto Cze 03, 2014 15:59
Posty: 240
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 11:49    Temat postu: Re: Polecane warsztaty samochodowe

Dla mnie najlepszy Auto Serwis Wadowicka, korzystam od dawna, mam już "swojego" mechanika u nich, który auto zna i jeszcze nigdy po wizycie nie było zawodu, są bardzo elastyczni jeżeli chodzi o terminy i nie ma problemu żeby dograć wszystko tak żeby nam pasowało, sms do tego z różnymi promocjami mi często przychodzi więc fajnie że można z takich ulg skorzystać
konrad321 
   

Początkujacy


Wiek: 44
Dołączył: Śro Mar 21, 2018 22:55
Posty: 7
Skąd: Kraków-Podgórze

PostWysłany: Śro Mar 21, 2018 23:01    Temat postu: Re: Polecane warsztaty samochodowe

w Krk Podgórzu wyżej wspominany auto serwis wadowicka to moim zdaniem nr 1, dawno nie miałem do czynienia z tak profesjonalnym podejściem do klienta nie tylko jeśli chodzi o warsztaty, zawsze fajnie doradzą, nie ździerają, dają gwarancję, sama robota szybko i sprawnie.
smazonka 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Kwi 25, 2018 11:10
Posty: 44
Skąd: Krakowa

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 12:01    Temat postu: Re: Polecane warsztaty samochodowe

Jeśli chodzi o forda to ja jeżdżę do ASO, zawsze fachowa obsługa, często są promocje, teraz jest na klimę, za niecałą stówkę sprawdzenie i przeczyszczenie klimatyzacji.
yachaa 
   

Forumowicz


Wiek: 39
Dołączył: Śro Paź 14, 2009 11:03
Posty: 152
Skąd: okolice

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 0:04    Temat postu: Re: Polecane warsztaty samochodowe

Klocki hamulcowe, oczywiście oryginalne, też mają w tej chwili w serwisach Forda w promocji.
aidavacky 
   

Zaglądajacy


Wiek: 50
Dołączył: Śro Sty 22, 2020 17:16
Posty: 13
Skąd: aidavacky

PostWysłany: Śro Sty 22, 2020 17:17    Temat postu: Re: Polecane warsztaty samochodowe

hejka
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Kraków

  

osiedla Krakowa:

  Aleja Kijowska Angel City Angel Plaza Apartamenty Kaskada Apartamenty Na Wierzchowinach 5 Apartamenty Pasternik Apartamenty Pod Magnoliami Apartamenty Przy Bulwarze Apartamenty Śródmieście - Łepkowskiego Apartamenty Wieniawski Atrium Verde Avangarda Biała Polana Bociana domowe pielesze Bocianie Gniazdo Bohomolca (Dom Bud) Bohomolca 1,3,5,7,9,11 (DOM-BUD) Bronowice Residence Brzoskwiniowa Bursztynowy Dom Cegielniana Residence Chełmońskiego City Park Cystersów Cztery Domy Dąbie Park Dom Pod kopcem Dożynkowa Elka Enklawa Łagiewnicka Enklawa na Woli Enklawa Prądnika Enklawa Twardowskiego Europejskie Fabryka Czekolady Fajny Dom Familijne Gant na Olszy Garden Residence Grota Roweckiego (Fronton) Halszki 28 Kamienica Nova Kapelanka / Brożka Kapelanka 6a Kijowska K. Wielkiego (Leopard) Klonowica (Wawel Service) Kłosowskiego 24 Krakowskie Przedmieście Krakowskie Wzgórza Ks. St. Pawlickiego Kuźnica Kołłątajowska Lea Residence Ludwinów Magnolie Malwy Mała Góra Mały Płaszów 4 Mały Płaszów 8 Mały Przewóz Melanitta Apartments Millenia Fort MojeM2 Mozarta Mój Dom Myśliwska Nad Wilgą Natansona Nordic House Nowe Dąbie (BRE.locum) Nowe Dąbie (SEMACO) Nowe Kliny Zacisze Nowy Przewóz Nowy Żabiniec Ogrody Żabińca Ogród Płaszów Osiedle Rodzinne Pasternik Plejady Pod Dębami Pod Fortem Polana Żywiecka - Apartamenty Prądnik Park Przemysłowa 15 Przy Parku Pszenna 5 Reduta Reduta 25 Rezydencja Focha Rua Bonita Salwator City Sentopark (Invest Park) Słoneczna Macedonia Słoneczne Miasteczko Słoneczne Wzgórze Słoneczny Dom Słoneczny Zakątek Start City Stella Nova Studio Art Deco Szwai Szylinga Śliczna Tarasy na Woli Tarasy Verona Torre Verona Trzy Ogrody Twardowskiego (Leopard) Twoje m Ugorek Ukryte Pragnienia Villa Galicja Villa przy Sapiehy Villa Rejtana 4 Ville pod Sikornikiem Walerego Sławka Wielicka Park Wierzbowa (Leopard) Wileńska 4 Willa Sowiniec Wiślane Tarasy Włoska 8A, 8B Wrocławska 80 Wyspiański Park Wzgórze Aleksandry Za Fortem Zachodnia 21 Zaczarowany Młyn Zielona Galicja Zielony Mostek Zielony Ruczaj Zielony Zakątek Zielony Złocień Złocień Złota Brama Złotych Orłów Żabiniec 6

dzielnice Krakowa:

  Bieńczyce Bieżanów-Prokocim Bronowice Czyżyny Dębniki Grzegórzki Krowodrza Łagiewniki-Borek Fałęcki Mistrzejowice Nowa Huta Podgórze Podgórze Duchackie Prądnik Biały Prądnik Czerwony Stare Miasto Swoszowice Wzgórza Krzesławickie Zwierzyniec

W REGIONIE:
Bochnia Chrzanów Kraków Nowy Sącz Nowy Targ Olkusz Oświęcim Tarnów Wieliczka Zakopane

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama