portal osiedli, dzielnic i miast

Kraków - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Modne ubrania
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Modne ubrania

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
evelinka 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Nie Cze 19, 2016 10:35
Posty: 580
Skąd: Łódz

PostWysłany: Nie Lip 30, 2017 12:32    Temat postu: Re: Modne ubrania

Ja bardzo lubię sukienki od https://quiosque.pl/ Są super i na prawdę mają modne modele Wink staraj się bardzo widać żeby fajne fasony tworzyć
krakownow 
   

Nowy na forum


Wiek: 41
Dołączył: Czw Sie 03, 2017 9:18
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 9:27    Temat postu: Re: Modne ubrania

Znacie jakieś dobre krakowskie firmy produkujące ubrania ?
pozdrawiam
kapec100 
   

Zaglądajacy


Wiek: 38
Dołączył: Pon Mar 27, 2017 19:00
Posty: 16
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 19:18    Temat postu: Re: Modne ubrania

Do jakich kol wiek ubrań warto znać całą tabelę rozmiarów w różnych jednostkach. Tutaj znalazłem pomocny artykuł na ten temat https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/tabela-rozmiarow-jaka-jest-moja-rozmiarowka/4914/ Całe życie sugerowałem się moim rozmiarem L, ale jak już wjechały cyferki, to nie ogarniałem tego.
henryczek 
   

Początkujacy


Wiek: 38
Dołączył: Sob Sie 12, 2017 17:48
Posty: 6
Skąd: Śródmieście

PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 22:43    Temat postu: Re: Modne ubrania

Modne ubrania szybko wyjdą z mody, gdy są zniszczone. W jaki sposób dbacie o swoją odzież? Wiadomo - bardzo ważne jest to, w jaki sposób ubrania są prane. Ja niestety nigdy nie miałem w tej materii szczęścia - a to kolorowa skarpetka, zaplątana w inne rzeczy spowodowała zmianę barwy całego prania, a to coś się strasznie zmechaciło. Od jakiegoś czasu to nie ja się o to martwię, lecz pralnia w Krakowie. Nie wiem czy są inne, ale ja korzystam z http://www.prasologia.pl/. Wszystko tak jak należy, do tego cena jest bardzo rozsądna. Tak się w sumie zastanawiam, w jaki sposób owa pralnia Kraków mnie upolowała jako klienta, jednakże zrobili to bardzo skutecznie.
rino29 
   

VIP


Wiek: 42
Dołączył: Pon Sie 21, 2017 11:59
Posty: 544
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 0:19    Temat postu: Re: Modne ubrania

Ja również często robię zakupy przez internet. Po pierwsze to ekonomiczne, a po drugie uwielbiam ten dreszczyk emocji w oczekiwaniu na paczkę Razz Ostatnio zamówiłam świetne szlafroki dziecięce dla synka i córeczki. To był strzał w dziesiątkę ! Smile Już wiem co kupić chrześniakowi na urodzinki. Super sprawa Smile
foxi11 
   

VIP


Dołączył: Wto Kwi 18, 2017 13:43
Posty: 559
Skąd: Kostuchna

PostWysłany: Sob Sie 26, 2017 9:15    Temat postu: Re: Modne ubrania

Modne to raz ,fajnie jak będą jeszcze oryginalne. Jest możliwość w zasadzie zaprojektowania własnej koszulki z własnym textem czy obrazem, symbolem itp. Na koszulki-lublin.pl można właśnie dać zrobić własną koszulkę ,może dla kogoś na prezent ?
zazu12 
   

Zaglądajacy


Wiek: 46
Dołączył: Śro Sie 16, 2017 9:28
Posty: 13
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 11:04    Temat postu: Re: Modne ubrania

Dla mnie bardziej liczy sie wygoda niż moda Smile
wrobel89 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Paź 02, 2015 10:29
Posty: 107
Skąd: Nomad :)

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 11:04    Temat postu: Re: Modne ubrania

Ja na co dzień ubieram się raczej tak swobodnie, w casualowym stylu. Lubię na przykład chodzić w spodniach jeansowych. Ostatnio kupiłam sobie nawet nową parę na https://fabrykajeansow.pl/spodnie-jeansowe,stan-sredni,kolor-4,niebieskie-4
karollxx 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Czw Kwi 27, 2017 11:37
Posty: 192
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 11:14    Temat postu: Re: Modne ubrania

Zauważyłam, że ostatnio bardzo modne stały się kalosze. Kiedyś nosiłam takie buty jako mała dziewczynka. W tym roku kupiłam sobie lakierowane kalosze w http://czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Kalosze-damskie-105.html. Nie ma lepszych butów na deszcz.
Ulka9911 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 48
Dołączył: Wto Sie 09, 2016 22:56
Posty: 220
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 17:24    Temat postu: Re: Modne ubrania

Co do ubrań to ja ostatnio kupuję tylko markowe ubrania z tej racji że długo mi posłużą i nie musze kupować co chwilę nowych. Mój ostatni wybór to bluza guess jest lekka ale ciepła. Najlepiej kupować bawełniane ubrania bo są najzdrowsze Smile
anniestoch 
   

Początkujacy


Wiek: 29
Dołączył: Sob Paź 07, 2017 9:24
Posty: 6
Skąd: Gdańsk - Zaspa

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 13:59    Temat postu: Re: Modne ubrania

Takie modne ubrania to rewelacyjna opcja Smile
_________________
continued
KaskaJa 
   

Nowy na forum


Wiek: 27
Dołączył: Czw Maj 25, 2017 14:55
Posty: 4
Skąd: Krakowa

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 15:05    Temat postu: Re: Modne ubrania

Ja lubię bardzo ubrania polskiej marki Cocho nie wiem czy ją znacie?
rino29 
   

VIP


Wiek: 42
Dołączył: Pon Sie 21, 2017 11:59
Posty: 544
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Sty 02, 2022 10:08    Temat postu: Re: Modne ubrania

Czy posiadacie swój ulubiony sklep z ubraniami?

www.saunatech.pl - piece do sauny
Ivettka 
   

VIP


Wiek: 34
Dołączył: Śro Paź 31, 2018 16:51
Posty: 1144
Skąd: Sopot

PostWysłany: Nie Lut 06, 2022 14:24    Temat postu: Re: Modne ubrania

To prawda same ubrania są niezwykle ważne, ale myślę, że to my powinniśmy wiedzieć przede wszystkim jak należy się ubierać zgodnie do danych okoliczności. Polecam dlatego bardzo ciekawy wpis https://scenastu.com.pl/jak-ubrac-sie-do-teatru/ gdzie właśnie opisano to jak należy ubrać się do teatru.
foxi11 
   

VIP


Dołączył: Wto Kwi 18, 2017 13:43
Posty: 559
Skąd: Kostuchna

PostWysłany: Nie Lut 13, 2022 9:42    Temat postu: Re: Modne ubrania

Oj te ciuchy, lubimy je bardzo , przyznajcie. Dobry wybór to zawsze sztuka kompromisu, czy jednak zawsze tak musi być. Poczytajcie trochę na temat wyboru poszczególnych elementów garderoby - choćby tutaj a z pewnością zyskacie dodatkowe informacje, które pomogą wam w wyborze obuwia , koszuli czy spodni.
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Kraków

  

osiedla Krakowa:

  Aleja Kijowska Angel City Angel Plaza Apartamenty Kaskada Apartamenty Na Wierzchowinach 5 Apartamenty Pasternik Apartamenty Pod Magnoliami Apartamenty Przy Bulwarze Apartamenty Śródmieście - Łepkowskiego Apartamenty Wieniawski Atrium Verde Avangarda Biała Polana Bociana domowe pielesze Bocianie Gniazdo Bohomolca (Dom Bud) Bohomolca 1,3,5,7,9,11 (DOM-BUD) Bronowice Residence Brzoskwiniowa Bursztynowy Dom Cegielniana Residence Chełmońskiego City Park Cystersów Cztery Domy Dąbie Park Dom Pod kopcem Dożynkowa Elka Enklawa Łagiewnicka Enklawa na Woli Enklawa Prądnika Enklawa Twardowskiego Europejskie Fabryka Czekolady Fajny Dom Familijne Gant na Olszy Garden Residence Grota Roweckiego (Fronton) Halszki 28 Kamienica Nova Kapelanka / Brożka Kapelanka 6a Kijowska K. Wielkiego (Leopard) Klonowica (Wawel Service) Kłosowskiego 24 Krakowskie Przedmieście Krakowskie Wzgórza Ks. St. Pawlickiego Kuźnica Kołłątajowska Lea Residence Ludwinów Magnolie Malwy Mała Góra Mały Płaszów 4 Mały Płaszów 8 Mały Przewóz Melanitta Apartments Millenia Fort MojeM2 Mozarta Mój Dom Myśliwska Nad Wilgą Natansona Nordic House Nowe Dąbie (BRE.locum) Nowe Dąbie (SEMACO) Nowe Kliny Zacisze Nowy Przewóz Nowy Żabiniec Ogrody Żabińca Ogród Płaszów Osiedle Rodzinne Pasternik Plejady Pod Dębami Pod Fortem Polana Żywiecka - Apartamenty Prądnik Park Przemysłowa 15 Przy Parku Pszenna 5 Reduta Reduta 25 Rezydencja Focha Rua Bonita Salwator City Sentopark (Invest Park) Słoneczna Macedonia Słoneczne Miasteczko Słoneczne Wzgórze Słoneczny Dom Słoneczny Zakątek Start City Stella Nova Studio Art Deco Szwai Szylinga Śliczna Tarasy na Woli Tarasy Verona Torre Verona Trzy Ogrody Twardowskiego (Leopard) Twoje m Ugorek Ukryte Pragnienia Villa Galicja Villa przy Sapiehy Villa Rejtana 4 Ville pod Sikornikiem Walerego Sławka Wielicka Park Wierzbowa (Leopard) Wileńska 4 Willa Sowiniec Wiślane Tarasy Włoska 8A, 8B Wrocławska 80 Wyspiański Park Wzgórze Aleksandry Za Fortem Zachodnia 21 Zaczarowany Młyn Zielona Galicja Zielony Mostek Zielony Ruczaj Zielony Zakątek Zielony Złocień Złocień Złota Brama Złotych Orłów Żabiniec 6

dzielnice Krakowa:

  Bieńczyce Bieżanów-Prokocim Bronowice Czyżyny Dębniki Grzegórzki Krowodrza Łagiewniki-Borek Fałęcki Mistrzejowice Nowa Huta Podgórze Podgórze Duchackie Prądnik Biały Prądnik Czerwony Stare Miasto Swoszowice Wzgórza Krzesławickie Zwierzyniec

W REGIONIE:
Bochnia Chrzanów Kraków Nowy Sącz Nowy Targ Olkusz Oświęcim Tarnów Wieliczka Zakopane

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama