portal osiedli, dzielnic i miast

Kraków - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Inwestycje » Forum » Inwestowanie w firmę
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Inwestowanie w firmę

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Dodferemijak 
   

Początkujacy


Wiek: 33
Dołączył: Śro Wrz 06, 2017 13:01
Posty: 9
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 11:02    Temat postu: Inwestowanie w firmę

Cześć wszystkim! Zastanawiam się nad sposobami inwestowania w firmę tak, by działała lepiej i pewniej. Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki Smile
kolejarzenia 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Wrz 06, 2017 13:50
Posty: 18
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2017 11:51    Temat postu: Re: Inwestowanie w firmę

Jeśli chodzi o to, jak działa moja firma(jestem w dziale IT) to naciskam dość mocno na rozwijanie sfery oprogramowania dla firm. Moim zdaniem jest to dość kluczowa sprawa o której nie można nigdy zapomnieć. W tym momencie działamy nad oprogramowaniem Sente(https://www.sente.pl/system-sente/magazyn-wysokiego-skladowania-wms/) więc skupiamy się na tym, co ważne Smile
archetyp 
   

Forumowicz


Wiek: 50
Dołączył: Nie Gru 28, 2014 19:36
Posty: 150
Skąd: To tu to tu

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 7:04    Temat postu: Re: Inwestowanie w firmę

Dodam jeszcze od siebie, że inwestowanie w firmę to wszelkie działania mające na celu poprawę jej oferty, konkurencyjności, bilansu finansowego.
To dążenie do tego, aby zaoferować lepszy produkt lub usługę niż konkurencja za niższą cenę.
To także zakupy do firmy produktów i usług tańszych od konkurencji. Na http://www.tanie-konto.pl/ można porównanie kont firmowych. Po co przepłacać, skoro podobną usługę można znaleźć za darmo w innym banku.
Malicka 
   

Forumowicz


Wiek: 45
Dołączył: Nie Kwi 23, 2017 0:30
Posty: 162
Skąd: Łodzi

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 0:11    Temat postu: Re: Inwestowanie w firmę

Oczywiście, masz rację, że trzeba liczyć się z kosztami, ale nie można mieć przysłowiowego węża w kieszeni. Podstawą rozwoju są inwestycje a nie oszczędności. Chcę zwrócić uwagę na pewną mądrość menadżerską. Wiele rzeczy można zlecić na zewnątrz i zyskać przez to szersze pole do działania dla firmy. Dla wyobraźni menadżera nie ma ograniczeń. Kiedy mój przyjaciel chciał sprowadzić do Polski dużą ilość potrzebnych części serwisowych, nie budował własnych magazynów. Skorzystał z Centrum Logistycznego Biura Inwestycji Kapitałowych najpierw w Gdańsku a teraz wraz z BIK rozwija się południu Polski dzięki http://www.bik.com.pl/1,Obiekty-magazynowe/t6,Centrum-Logistyczne-Krakow-III-
kamila78 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 30
Dołączył: Śro Sty 25, 2017 13:06
Posty: 253
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Śro Gru 20, 2017 17:39    Temat postu: Re: Inwestowanie w firmę

Myślę, że sklepy/butiki odzieżowe powinny zainwestować w sprawdzone wyposażenie sklepów, choćby od https://femi.com.pl/ z która wiele znanych firm już współpracuje w tym zakresie. projektują, wyposażają, doradzają tak by było elegancko, modnie i funkcjonalnie.
Ulka9911 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 48
Dołączył: Wto Sie 09, 2016 22:56
Posty: 220
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 2:51    Temat postu: Re: Inwestowanie w firmę

A jaka jest to firma? Teraz rolnictwo jest bardzo opłacalne - to dochodowy biznes. Przy użyciu odpowiedniej technologii jak np Clearfield https://www.agro.basf.pl/agroportal/pl/pl/clearfield_1/clearfield_startpage.html uprawa rzepaku jest bardzo prosta i nie musisz wydawać dodatkowych pieniędzy na jego pielęgnację. Ten środek wszystkim się zajmie.
foxi11 
   

VIP


Dołączył: Wto Kwi 18, 2017 13:43
Posty: 559
Skąd: Kostuchna

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 7:59    Temat postu: Re: Inwestowanie w firmę

Moim zdaniem bardzo dobrze ,że się o inwestowaniu w firmę w ogóle mówi... .To przynosi korzyści i to wymierne i według mnie nie ma tutaj żadnych wątpliwości.Ostatnio bardzo dużo mówi się o wyprowadzaniu wielu czynności poza firmę, dzięki temu mamy więcej czasu na inne sprawy bardziej związane z firmą.Pierwsza sprawa to księgowość - dobre biuro rachunkowe, druga to archiwizacja i zarządzanie dokumentami wreszcie trzecia to podejmowanie decyzji na podstawie właściwie przygotowanych danych.Mowa właśnie o narzędziach BI - https://newdatalabs.com/co-to-jest-tableau/ ,dzięki którym zaoszczędzisz czas i pieniądze.
Janosiczek 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Paź 13, 2017 8:08
Posty: 145
Skąd: Kraków centrum

PostWysłany: Śro Gru 12, 2018 9:09    Temat postu: Re: Inwestowanie w firmę

Nie wiem czy to inwestycja w firmę, ale robimy różne kulturalne projekty i chcielibyśmy dotrzeć do większej ilości zainteresowanych. Niedawno trafiłam na artykuł o infokioskach multimedialnych https://toczytam.pl/infokioski-multimedialne-czym-sa-jak-dzialaja-gdzie-mozna-je-spotkac/ czy zainstalowanie ich będzie dobrym pomysłem? Jak dotrzeć szczególnie do młodzieży? Chciałabym zwiększyć ich zainteresowanie historią i sztuką miasta.
pablo332 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Lut 25, 2019 18:40
Posty: 2
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 18:44    Temat postu: Re: Inwestowanie w firmę

Pozyskiwanie klientów, procedury w firmie i oszczędności - najlepsze sposoby rozwoju własnej firmy
mamapiotra 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Wto Paź 09, 2018 10:43
Posty: 478
Skąd: W-wa

PostWysłany: Nie Mar 03, 2019 9:45    Temat postu: Re: Inwestowanie w firmę

Bez inwestowania w firmę nie ma rozwoju - z tym się chyba zgodzimy.Najlepszą wizytówką naszej firmy będzie zadowolony klient ale by mógł on nas znaleźć musimy już sami zadbać.Oczywiście trzeba mieś stronę internetową ale także dysponować ulotkami, wizytówkami i innymi gadżetami - które z biegiem czasu się zwrócą. Moja firma współpracuje z dobra drukarnią - https://www.diamond-druk.pl/ ,która wykonuje nam te wszystkie zlecenia w ekspresowym tempie.Mamy duże rabaty i darmową dostawę...jakieś pytania ? Super Cisza
MixMax45 
   

Stały bywalec


Wiek: 34
Dołączył: Sob Lip 27, 2019 11:20
Posty: 62
Skąd: Olsztyna

PostWysłany: Sob Lip 27, 2019 11:32    Temat postu: Re: Inwestowanie w firmę

Zastanawiam się nad zakupem nowego samochodu.. Myślę, że moglaby być to Renowka bo calkiem spodobały mi się te samochody. Przede wszystkim za całkiem fajną kwotę można znaleźć autko, które jest w miarę nowe.

Rozważam kredyt 50/50.. Korzystaliście z takiej opcji?

Warunki znalazłem tutaj :
https://www.renaultfinansowanie.pl/promocje/kredyt-50/50

Zastanawiam się czy zostawić to takiemu właśnie pośrednikowi czy może szukać czegoś bezpośrednio w bankach.
meluzy 
   

Zaglądajacy


Wiek: 42
Dołączył: Śro Wrz 11, 2019 11:15
Posty: 22
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 10:00    Temat postu: Re: Inwestowanie w firmę

inwestowanie to podstawa Smile
omlet123 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Maj 23, 2019 9:26
Posty: 215
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 09, 2019 23:23    Temat postu: Re: Inwestowanie w firmę

Dodferemijak napisał:
Cześć wszystkim! Zastanawiam się nad sposobami inwestowania w firmę tak, by działała lepiej i pewniej. Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki Smile


Warto mieć dobry [url= https://extel.pl]Internet dla firm kraków[/url] My współpracujemy z firmą extel i jestesmy bardzo zadowoleni
gabigg 
   

Zaglądajacy


Wiek: 46
Dołączył: Nie Gru 08, 2019 14:43
Posty: 19
Skąd: gabigg

PostWysłany: Nie Gru 08, 2019 14:45    Temat postu: Re: Inwestowanie w firmę

hejka
fiol123 
   

Forumowicz


Wiek: 68
Dołączył: Czw Maj 30, 2019 17:26
Posty: 144
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Cze 24, 2020 22:57    Temat postu: Re: Inwestowanie w firmę

Dodferemijak napisał:
Cześć wszystkim! Zastanawiam się nad sposobami inwestowania w firmę tak, by działała lepiej i pewniej. Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki Smile


mysle ze innowacyjne jest inwestowanie w call center. Uwazam ze kazde dobre przedsiębiorstwo powinno umozliwic klientom kontakt telefoniczny by ci mogli zalatwic swoje sprawy. Podrzucam ci ciekawy artykul w tej sprawie http://www.jaw.pl/2020/05/jak-dziala-nowoczesne-contact-center/ Zawiera wiele praktycznych informacji jak się za to zabrac
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Kraków

  

osiedla Krakowa:

  Aleja Kijowska Angel City Angel Plaza Apartamenty Kaskada Apartamenty Na Wierzchowinach 5 Apartamenty Pasternik Apartamenty Pod Magnoliami Apartamenty Przy Bulwarze Apartamenty Śródmieście - Łepkowskiego Apartamenty Wieniawski Atrium Verde Avangarda Biała Polana Bociana domowe pielesze Bocianie Gniazdo Bohomolca (Dom Bud) Bohomolca 1,3,5,7,9,11 (DOM-BUD) Bronowice Residence Brzoskwiniowa Bursztynowy Dom Cegielniana Residence Chełmońskiego City Park Cystersów Cztery Domy Dąbie Park Dom Pod kopcem Dożynkowa Elka Enklawa Łagiewnicka Enklawa na Woli Enklawa Prądnika Enklawa Twardowskiego Europejskie Fabryka Czekolady Fajny Dom Familijne Gant na Olszy Garden Residence Grota Roweckiego (Fronton) Halszki 28 Kamienica Nova Kapelanka / Brożka Kapelanka 6a Kijowska K. Wielkiego (Leopard) Klonowica (Wawel Service) Kłosowskiego 24 Krakowskie Przedmieście Krakowskie Wzgórza Ks. St. Pawlickiego Kuźnica Kołłątajowska Lea Residence Ludwinów Magnolie Malwy Mała Góra Mały Płaszów 4 Mały Płaszów 8 Mały Przewóz Melanitta Apartments Millenia Fort MojeM2 Mozarta Mój Dom Myśliwska Nad Wilgą Natansona Nordic House Nowe Dąbie (BRE.locum) Nowe Dąbie (SEMACO) Nowe Kliny Zacisze Nowy Przewóz Nowy Żabiniec Ogrody Żabińca Ogród Płaszów Osiedle Rodzinne Pasternik Plejady Pod Dębami Pod Fortem Polana Żywiecka - Apartamenty Prądnik Park Przemysłowa 15 Przy Parku Pszenna 5 Reduta Reduta 25 Rezydencja Focha Rua Bonita Salwator City Sentopark (Invest Park) Słoneczna Macedonia Słoneczne Miasteczko Słoneczne Wzgórze Słoneczny Dom Słoneczny Zakątek Start City Stella Nova Studio Art Deco Szwai Szylinga Śliczna Tarasy na Woli Tarasy Verona Torre Verona Trzy Ogrody Twardowskiego (Leopard) Twoje m Ugorek Ukryte Pragnienia Villa Galicja Villa przy Sapiehy Villa Rejtana 4 Ville pod Sikornikiem Walerego Sławka Wielicka Park Wierzbowa (Leopard) Wileńska 4 Willa Sowiniec Wiślane Tarasy Włoska 8A, 8B Wrocławska 80 Wyspiański Park Wzgórze Aleksandry Za Fortem Zachodnia 21 Zaczarowany Młyn Zielona Galicja Zielony Mostek Zielony Ruczaj Zielony Zakątek Zielony Złocień Złocień Złota Brama Złotych Orłów Żabiniec 6

dzielnice Krakowa:

  Bieńczyce Bieżanów-Prokocim Bronowice Czyżyny Dębniki Grzegórzki Krowodrza Łagiewniki-Borek Fałęcki Mistrzejowice Nowa Huta Podgórze Podgórze Duchackie Prądnik Biały Prądnik Czerwony Stare Miasto Swoszowice Wzgórza Krzesławickie Zwierzyniec

W REGIONIE:
Bochnia Chrzanów Kraków Nowy Sącz Nowy Targ Olkusz Oświęcim Tarnów Wieliczka Zakopane

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama